Samsung izmir servisi ve yedek parça

Posted by admin 17/01/2016 0 Comment(s)

Samsung notebook, cep telefonu ve tablet modellerine ait tüm yedek parçaları servisimizden en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. 

Samsung Notebook klavye, adaptör, batarya gibi parçalar stoktan hemen teslim ve 1 yıl parça garantisindedir.

Samsung Adaptör
Samsung notebook adaptörleri stoklarımızda mevcut olup,
doğru voltaj ve amper değerleri ile müşterilerimize

Samsung Batarya – Samsung Pil
Samsung notebook – laptop bataryaları, farklı modellere uygun olarak stoklarımızda mevcuttur.
Samsung notebook bataryalarının ortak özelliği olan performanslı yapıları, satışa sunulan bataryalar için de geçerli olup, notebook batarya doğru kullanım kriterlerine uyulduğu taktirde uzun sürelerce kullanılabilir.

Aynı zamanda alanında uzman teknik servis kadromuz ile Samsung notebook, cep telefonu, tablet onarım hizmetimiz servisimizde garantili olarak sunulmaktadır. Servisimizde yapılan onarım işlemleri ve parça değişimleri garantilidir. Samsung notebook onarımlarında arıza tespit ücreti alınmamaktadır. 

Daha detaylı bilgi almak için ARDEN TEKNOLOJİ Samsung İzmir servisimiz ile 0 232 450 0 888 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

Samsung Garanti, Samsung notebook onarım, Samsung cep telefonu onarım, Samsung izmir servis, Samsung Adaptör, Samsung Batarya, Samsung LCD Ekran, Samsung Data kablosu, Samsung şarj soketi, Samsung dwdrw, Samsung kamera, Samsung klavye, Samsung dc jack