Notebook Tamir

Posted by admin 08/04/2016 0 Comment(s)

İzmir Notebook Tamiri

 

Notebook ürünleri günümüzde artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olarak yerini almaktadır. Okul, iş veya eğlence amaçlı olarak günümüzün önemli bir parçasını notebook başında geçirir olduk. Peki notebookunuzun arızalanması durumunda güvenilir, uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet alabilmek için dikkat etmeniz gerekenler nelerdir?

 

Notebook Tamirinde güven

 

Bir çoğunuzun başına gelmiş yada çevrelerinizde yakınanlardan duymuşsunuzdur “x firmasına notebookumu servise verdim, içinden parça çalmışlar”. Maalesef ki bu durum sektörde kendini notebook tamircisi olarak adlandıran ancak işin ehli olmayan ve kötü niyetli kişiler yada servisler tarafından kullanıcılara yaşatılmaktadır. Notebook tamirinde en önemli nokta bize göre güvendir. Firmamız resmi olarak İzmir ilinde vergi kaydı bulunan bir notebook tamir servisidir. İletişim bilgilerimiz ve adresimiz açık olarak internet sitemizde yer almaktadır. Sektörde uzun yıllardır çalışan teknik servis ve notebook tamir uzmanları tarafından kaliteli olarak güvenle hizmet alabilirsiniz. Arden Teknoloji İzmir merkezli olarak kurulmuş ve tüm Türkiye’ye notebook tamir hizmetini güvenle veren bir firmadır.

 

Ücretsiz Arıza Tespit

Servisimize gelen notebooklar arızaları müşteri bildirimleri doğrultusunda detaylı olarak incelenmekte ve arıza tespiti titizlikle yapılmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra tamir masrafları tarafınıza bildirilerek onayınız doğrultusunda işlem yapılmaktadır. Onaylanan notebook tamir masrafları işleme alınarak uygun ve kaliteli yedek parça en kısa sürede temin edilerek notebook tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Ücreti onaylanmayan işlemlerden kesinlikle notebook arıza tespit ücreti talep edilmez.

 

İzmir Notebook Tamiri

 

İzmir ilinde ikamet eden kullanıcılar arızalı notebooklarını servisimize getirerek hızlı ve kaliteli hizmetimizden faydalanabilmektedir. Uzman teknik servis kadrosu, geniş yedek parça stoğu, hızlı temin imkanları ve uygun fiyatlar ile Arden Teknoloji İzmir notebook tamir hizmetinde her zaman bir adım önde!

 

İzmir Yerinde Notebook Tamiri

 

Evet yanlış duymadınız, Arden Teknoloji notebookunuzu evinizde, iş yerinizde veya bulunduğunuz yerde tamir ederek problemlerinize çözüm buluyor. Notebook ekran değişimi, notebook batarya değişimi, notebook klavye değişimi, notebook adaptör değişimi gibi hizmetler İzmir’de bulunan kullanıcılarımıza yerinde servis hizmeti olarak sunuluyor. Arızanın yerinde giderilememesi durumunda ürününüz adresinizden alınarak en kısa sürede servisimizde tamir edilerek, tekrar adresinize teslim ediliyor. Detaylı bilgi ve yerinde notebook tamir servis talebi için 0232 450 0 888 numaralı telefonumuzu mesai saatlerimiz içerisinde arayabilirsiniz.

 

Tüm Türkiye’ye Notebook Tamir Hizmeti

 

İzmir dışından notebookunu tamir ettirmek isteyen kullanıcılarımıza da memnuniyetle ve aynı titizlikle kaliteli hizmetimizi ulaştırıyoruz. Arızalı notebookunuzu adresimize Sürat Kargo 1047487561 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz. Ürününüzün arıza tespiti en kısa sürede yapılarak sizinle iletişime geçilecek ve onayınız doğrultusunda işlemler hızla tamamlanarak ürününüzün gerekli testleri yapıldıktan sonra tarafınıza tekrar kargo ile gönderilecektir.