Kepenk Tamir Servisi

Posted by admin 13/06/2018 1 Comment(s)

Kepenk Tamir Servisi

Kepenk tamir servisi olan AMES Panjur firması, İstanbul Avrupa ve Asya da bulunan tüm ilçelere kepenk tamir hizmetini en uygun fiyatlarla, en hızlı şekilde, orijinal yedek parça kullanarak garantili olarak sunmaktadır. 

Ev ve iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz otomatik kepenk sistemleri arıza yaptığında güvenliğiniz açısından risk oluşturmakta ve acil müdahale edilmesi gerekmektedir.

AMES Kepenk ve panjur servisi olarak kepenk arızalarına en kısa sürede müdahale ederek sorununuzu çözüyoruz.

Kepenk motoru, kepenk kumandası, kepenk alıcı kart arızalarında orijinal yedek parça kullanarak, kaliteli hizmetimizi müşterilerimize en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Kepenk Tamir Servisi

Otomatik kepenk sistemleri zamanla bakıma ihtiyaç duyarlar. Zamanında yapılmayan bakım sonucunda, kepenk motor arızaları, kepenk kumanda alıcı kart arızaları, kepenk sıkışması, kepenk kumandası arızaları gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

İstanbul kepenk tamir servisi almak, kepenk tamir fiyatları hakkında bilgi almak, evinize ya da iş yerinize kepenk sistemi yaptırmak için bize ulaşın!

Kepenk Tamiri Nasıl Yapılır?

Kepenk tamiri için uzman ekibimiz en kısa sürede kepenk sisteminin kurulu olduğu konuma ulaşarak yerinde arıza tespit işlemini yapar, arıza hakkında size bilgi verir ve kepenk tamir fiyatının onaylanmasının ardından arızalı parça orijinali ile değiştirilerek yerinde tamir işlemi gerçekleştirilir.

Kepenk Tamir Fiyatları

Kepenk tamir fiyatları arızalı olan parçaya ve kepenk tamir işlemi için harcanan süreye göre farklıklar göstermektedir. En uygun kepenk tamir fiyatı almak için 0212 564 08 74 veya 0544 532 42 04 numaralı telefonlardan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Kepenk Kumandası Tanıtma

Kepenk kumandası tanıtma işlemleri kepenk tamir servisimiz tarafından en hızlı şekilde güvenle ve en uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Kepenk Kumandası Çoğaltma

Kepenk kumandası çoğaltma işlemleri kepenk tamir servisimiz tarafından en hızlı şekilde güvenle ve en uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

İstanbul kepenk tamir, bakım, montaj, kurulum, servis işlemlerinde işinizi şansa bırakmamak ve kaliteli güvenilir hizmeti en uygun fiyatlarla almak için hemen bize ulaşın!

10 yılı aşkın tecrübemiz, orijinal ve garantili yedek parça, uygun kepenk tamir fiyatları, otomatik panjur ve kepenk imalatı, garaj kapısı imalatı, seksiyonel kapı imalatı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

7/24 Otomatik Kepenk Tamir Servisi hizmeti almak, tüm soru ve sorunlarınız için bizi arayın!
0212 564 08 74
0544 532 42 04