Cep Telefonu Tamiri - Arden Teknoloji

Posted by admin 28/02/2016 0 Comment(s)

Cep telefonu günümüzde hayatın vazgeçilmez bir parçası olarak yerini almakta. Peki cep telefonunuzun arızalanması durumunda tamiri için  kaç gün bekleyebilirsiniz?

 

Tabi ki bu süre uzadıkça hem iş, hem eğlence hem de haberleşme olarak bir çok alanda yaşantımız da sorunlar ortaya çıkmaktadır. Çoğu kullanıcı haberleşmenin yanı sıra akıllı cep telefonları üzerinden iş hayatını takip etmekte, banka işlemlerini gerçekleştirmekte, bazı kullanıcılar ise yoğun olarak oyun, internet gibi özelliklerinden faydalanmaktadır. Ama en önemlisi cep telefonu arızalanması durumunda haberleşme sıkıntısı  yaşamaktayız.

 

Arden Teknoloji olarak bu sürenin en aza indirgenmesi konusunda uzman teknik servis personellerimiz ile bilinçli olarak hareket etmekte ve arızalı cep telefonunuzun en kısa sürede tamirini gerçekleştirerek tarafınıza teslim etmekteyiz.

 

Teknik servisimizde uzman personeller tarafından hızlıca arıza tespiti yapılarak onayınız doğrultusunda, geniş malzeme stoku ve hızlı temin farkımız sayesinde arızalı cep telefonunuzun tamirini yaparak müşteri memnuniyeti sağlamak en büyük hedefimizdir. Onarımı yapılan cep telefonlarınız tüm testleri tamamlandıktan sonra sorunsuz bir şekilde teslimatı sağlanmaktadır.

 

Cep Telefonu Tamir Hizmetleri

 

LCD Ekran değişimi

Dokunmatik Ekran Değişimi

Şarj Soketi değişimi

Usb soket değişimi

Arka kapak değişimi

Kasa değişimi

Anakart onarımı

Sıvı teması sorunları

Ekran koruyucu jelantin

Kamera arızaları

Wifi arızaları

Yazılımsal sorunlar

 

Cep telefonu tamir ve yedek parça temini konusunda çalıştığımız yüzlerce bayilerin yanı sıra son kullanıcılara da sorunsuz ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Cep telefonunuz sizler için nasıl değerliyse, bizlerde aynı değer ve önemle çalışarak hizmet vermekteyiz. Tüm sorularınız ve bilgi almak için 0232 450 0 888 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.