Casper izmir servisi ve yedek parça

Posted by admin 17/01/2016 0 Comment(s)

Casper notebook, cep telefonu ve tablet modellerine ait tüm yedek parçaları servisimizden en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. 

Casper Notebook klavye, adaptör, batarya gibi parçalar stoktan hemen teslim ve 1 yıl parça garantisindedir.

Casper Adaptör
Casper notebook adaptörleri stoklarımızda mevcut olup,
doğru voltaj ve amper değerleri ile müşterilerimize

Casper Batarya – Casper Pil
Casper notebook – laptop bataryaları, farklı modellere uygun olarak stoklarımızda mevcuttur.
Casper notebook bataryalarının ortak özelliği olan performanslı yapıları, satışa sunulan bataryalar için de geçerli olup, notebook batarya doğru kullanım kriterlerine uyulduğu taktirde uzun sürelerce kullanılabilir.

Aynı zamanda alanında uzman teknik servis kadromuz ile Casper notebook onarım, casper cep telefonu onarımı, casper tablet onarımı hizmetlerimiz servisimizde garantili olarak sunulmaktadır. Servisimizde yapılan onarım işlemleri ve parça değişimleri garantilidir. Casper notebook, cep telefonu ve tablet onarımlarında arıza tespit ücreti alınmamaktadır. 

Daha detaylı bilgi almak için ARDEN TEKNOLOJİ Casper İzmir servisimiz ile 0 232 450 0 888 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

Casper Garanti, Casper Cep Telefonu onarımı, Casper notebook onarım, Casper izmir servis, Casper Adaptör, Casper Batarya, Casper LCD Ekran, Casper Data kablosu, Casper şarj soketi, Casper dwdrw, Casper kamera, Casper klavye, Casper dc jack