Casper Cep Telefonu Dokunmatik Ekran Tamiri ve Değişimi

Posted by admin 08/02/2016 0 Comment(s)

Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Casper Cep Telefonu ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.


Casper Cep Telefonu Ekranı Tamiri

- Casper Cep Telefonu ekranım kırıldı ne yapmalıyım?
- Casper Cep Telefonu ekran görüntüsü çok mu silik?
- Casper Cep Telefonu ekranında renk bozukluğumu var?
- Casper Cep Telefonu ekranına sıvı döküldü ne yapmalıyım?

Yukarıda sıraladığımız sorunlar bir tanesi ya da birkaçı ile karşı karşıya iseniz yapmanız gereken 0232 450 0 888 nolu telefonla yada mail yoluyla bizimle iletişime geçmek olacaktır. Eğer İzmir içinde iseniz Casper Cep Telefonunuzun uygun ekranı ile değişimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Eğer İzmir dışından bize ulaşıyor iseniz Casper Cep Telefonunu Yurtiçi kargo ile tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz. Casper Cep Telefonunuzun ekran tamiri yada ekran değişimi yapıldıktan sonra tekrar adresinize kargo ile gönderiyoruz.

Casper Cep Telefonu ekranı kırıldı nasıl yapılır?

Casper Cep Telefonu görüntü aktarma birimi olan Casper LCD ya da Casper Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Biz Casper İzmir Yetkili Servisi olarak bu işlemi kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz. Değişimini yaptığımız ekranların Garanti süresi 1 yıldır.
Casper Cep Telefonu ekran arızaları için gerek değişim, gerekse tamiri için Casper İzmir Yetkili Servisi’ne getirebilirsiniz.

Başlıca Casper Cep Telefonu Ekran Değişimi Yaptığımız Modeller

Casper VIA V8C Lcd Panel / Dokunmatik Ekran Tamiri - Ekran Değişimi
Casper Via V5 Lcd Panel / Dokunmatik Ekran Tamiri - Ekran Değişimi
Casper Via V8 Lcd Panel / Dokunmatik Ekran Tamiri - Ekran Değişimi
Casper Via V4 Lcd Panel / Dokunmatik Ekran Tamiri - Ekran Değişimi
Casper VIA A3316 Lcd Panel / Dokunmatik Ekran Tamiri - Ekran Değişimi
Casper VIA A3216 Lcd Panel / Dokunmatik Ekran Tamiri - Ekran Değişimi